Contactpersonen

Voorzitter

Erik Bergboer
tel.nr: 06 – 15000236
e-mailadres: erik_bergboer@hotmail.com

Vertrouwenspersonen

Intern:

Wim Nieuwenhuis
tel.nr: 0548 – 610398
e-mailadres: wim.nieuwenhuis@planet.nl

Extern:

Mevrouw dr. W. Stuveling – de Bree
tel.nr: 0548 – 618000

Sponsoring & kleding

Sponsoring

Mike te Kolste
tel.nr: 06 – 29413672
e-mailadres: sponsorcommissie@hulzenseboys.nl

Kleding

Ann Hallink
e-mailadres: a.hallink@ziggo.nl

PR & Communicatie

PR

Auke-Jelle Wermink
tel.nr: 06-20334104
e-mailadres: ajwermink@gmail.com of pr@hulzenseboys.nl

Communicatie

Tim van der Zande
tel.nr: 06-22957235
e-mailadres:timvanderzande@gmail.com

IT & Website

Rob Stoelers
tel.nr: 06 – 14711708
e-mailadres: ict@hulzenseboys.nl

Bouwzaken & onderhoud complex

Ab Hilbrink
e-mailadres: ab@hilberink.nu

Secretaris

Matthijs Knobben
tel.nr: 06 – 48490869
e-mailadres: secretaris@hulzenseboys.nl

Activiteiten & ledenwerving

José Pennings
tel.nr: 06-24608093
e-mailadres: activiteiten@hulzenseboys.nl

Penningmeester

Arjan Meijerink
tel.nr: 0548 – 622277
e-mailadres: penningmeester@hulzenseboys.nl

Financiën

Arjan Meijerink
tel.nr: 0548 – 622277
e-mailadres: penningmeester@hulzenseboys.nl

Exploitatie clubgebouw

Gerard Manenschijn
tel.nr: 06-82003198
e-mailadres: gerardmanenschijn@gmail.com

Planning personeel kantine/keuken

Wim Piksen
tel.nr: 06 – 52629511
e-mailadres: k.commissie@gmail.com

Ledenadministratie & contributies

Riëtte Oosterbroek
tel.nr: 0548 – 613072
e-mailadres: ledenadministratie@hulzenseboys.nl

Bestuurslid Technische Zaken

Gerard van der Zande
tel.nr: 06 – 53464007
e-mailadres: gerardvanderzande@home.nl

Coördinator trainers

Gert Kamphuis
tel.nr: 06 – 20530519
e-mailadres: g.j.kamphuis@home.nl

Hoofd Seniorenvoetbal

Rene Snellink
tel.nr: 06-13718143
e-mailadres: renesnellink@gmail.com

Hoofd Jeugd Opleiding

Thomas van Uunen
tel.nr: 06-54272403
emailadres: jeugd@hulzenseboys.nl

Ondersteuning Hoofd Jeugd Onderbouw

Wout-Jan Hogenkamp
tel.nr: 06-18224743
emailadres: woutjanhogenkamp@hotmail.com

Coördinator O15 t/m O19 junioren

Hans Hoek
tel.nr: 06-18136669
e-mailadres: jkhoek@home.nl

Coördinator O11 – O13 pupillen

Jorden Brand
tel.nr: 06 – 27094100
e-mailadres: jorden.brand@planet.nl

Coördinator O9 & mini`s

Jelmar Woudsma
tel.nr:06-42664479
emailadres: jelmarwoudsma@hotmail.com

Coördinator Meisjes

Marco Overkamp
tel.nr:06 – 29460275
e-mailadres: meisjes-dames@hulzenseboys.nl

Bestuurslid Algemene zaken

Jodrik Piksen
tel.nr: 06 – 51266082
e-mailadres: az@hulzenseboys.nl

Hoofd wedstrijdzaken

Kees Oosterhoff
tel.nr:  06-23238030
emailadres: oosterhoff.kj@gmail.com

Dirk-Jan Wermink
tel.nr: 06-42406289
emailadres: djwermink@gmail.com

Coördinatoren scheidsrechters

Wim Voortman
tel.nr: 0548-619089
e-mailadres: wimvoortman@hetnet.nl

Ronald Geut
e-mailadres: regeut@gmail.com

PPD

Vavant
tel.nr:
e-mailadres:

Wedstrijdsecretariaat

Senioren:
Alex van Keulen
tel.nr: 0548 – 654828
e-mailadres: alexvankeulen@hotmail.com

Junioren O13 t/m O19 :
Andre Valk en Jeanette Hallink
tel.nr: 0548 – 851990 of  06 – 81191728 (Jeanette)
e-mailadres: valkie19@home.nl

Mini’s t/m O11:
Wendy Piksen
tel.nr: 06 – 41246100
e-mailadres: wendy.piksen@home.nl

Dames/Meisjes:
Wendy Piksen
tel.nr: 06 – 41246100
e-mailadres: wendy.piksen@home.nl

Supportersvereniging

supportersvereniging@hulzenseboys.nl

Voorzitter: Eric Velnaar
tel.nr: 0548 – 616499
e-mailadres: ericvelnaar@hotmail.com

Secretaris: Jan Dogger
tel.nr: 0548 – 616809
e-mailadres: jan.dogger@hetnet.nl

Penningmeester: Henk Manenschijn
tel.nr: 0548 – 614363
e-mailadres: henk.manenschijn@hotmail.com