Technische zaken

De commissie technische zaken is verantwoordelijk voor alle voetbal technische zaken binnen de gehele vereniging.

De TC (technische commissie) bestaat uit een Voorzitter (tevens bestuurslid technische zaken), Trainers Coördinator, Hoofd Senioren,  Hoofd Jeugd Opleiding, Assistent Hoofd Jeugd Opleiding en 4 Coördinatoren. .

De algemene doelstelling  van de TC is om voorwaarden te scheppen om iedere individuele speler zijn/haar top te laten bereiken.

De hoofddoelstelling in het kader van het technisch beleid is: het opleiden en ontwikkelen van kwalitatief goede voetballers voor selectie-elftallen (van senioren tot jeugd) om op een zo hoog mogelijk niveau te kunnen spelen.

Bestuurslid Technische Zaken:
Gerard van der Zande
tel.nr: 06-53464007
emailadres: zande.gerard@gmail.com

Coördinator Trainers:
Gert Kamphuis
tel.nr: 06-20530519
emailadres: g.j.kamphuis@outlook.com

Hoofd senioren:
René Snellink
tel.nr: 06-13718143
emailadres: renesnellink@gmail.com

Hoofd Jeugd Opleiding:
Thomas van Uunen
tel.nr: 06-54272403
emailadres: jeugd@hulzenseboys.nl

Ondersteuning Hoofd Jeugd Opleiding :
Wout-Jan Hogenkamp
tel.nr: 06-18224743
emailadres: woutjanhogenkamp@hotmail.com

Coördinator onder 15 t/m 19 :
Hans Hoek
tel.nr: 06-18136669
emailadres: jkhoek@home.nl

Coördinator onder 11 en 13 :
Jorden Brand
tel.nr: 06-27094100
emailadres: jorden.brand@planet.nl

Coördinator Onder 9 & mini’s :
Richard Hallink
tel.nr: 06-14323257
emailadres: richard_hallink@hotmail.com

Coördinator Meisjes/Vrouwen :
Marco Overkamp
tel.nr: 06-29460275
emailades: marco.overkamp@hotmail.com of meisjes-dames@hulzenseboys.nl