10e editie Beachtoernooi Hulzense Boys zeer geslaagd!

Op het zonovergoten Hulzense strand vond afgelopen week de 10e(!) editie van het Beachtoernooi Hulzense Boys plaats.

Dat betekende weer drie dagen lang leuke activiteiten voor jong en oud! Onder andere beachvolleybal voor basisscholen, een uitdagende pubquiz en een voetvolleytoernooi. Zaterdag werd op de langste dag van het jaar maximaal genoten van de heerlijke omstandigheden tijdens het beachvolleybal. Rond een uur of half 9 mochten een aantal gelukkigen vanaf veld 4 met een ballonvaart mee waarbij ze naar eigen zeggen een hele mooie ervaring rijker zijn en dit iedereen kunnen aanbevelen.

Kortom, een zeer geslaagde 10e editie waar we met z’n allen trots op mogen zijn!

Zichtbaar en vooral onzichtbaar wordt er ontzettend veel werk verzet om zo’n evenement mogelijk te maken. Er zijn tal van vrijwilligers en sponsoren betrokken bij de voorbereidingen, opbouw, het evenement zelf en naderhand weer de afbouw. Er zijn meerdere mensen die hier zelfs de hele week voor vrij nemen! De drijvende kracht hierachter is het team van de organisatie die het Beachtoernooi Hulzense Boys in al die jaren hebben opgebouwd tot wat het nu is. Een prestatie van formaat! Na 10 edities zullen zij nu het stokje overdragen aan een volledig nieuw organisatieteam die vol vertrouwen en ambitie deze lijn zullen gaan doortrekken.

Namens het bestuur van v.v. Hulzense Boys en ongetwijfeld alle bezoekers die door de jaren heen van het Beachtoernooi Hulzense Boys hebben genoten; Organisatie, ontzettend bedankt voor al jullie inspanningen! Wat hebben we genoten!

V.l.n.r. (boven) Annet Roetgerink, Hetty Freie, Jodrik Piksen, Jelmar Woudsma, (onder) Frank Scholten, Rob Stoelers, Ramon Hooiveld, Wim Piksen (Herman Beltman ontbreekt helaas op deze foto)

  • Hoofdsponsor

  • Subsponsoren