Technische zaken

De Technische Commissie is verantwoordelijk voor alle voetbalzaken binnen Hulzense Boys en stuurt de uitvoering hiervan aan. De  doelstelling van de Technische Commissie is om voorwaarden te scheppen om iedere individuele speler zijn/haar top te laten bereiken en het opleiden en ontwikkelen van kwalitatief goede voetballers voor selectie-elftallen (van jeugd tot senioren) om zodoende op een zo hoog mogelijk niveau te kunnen spelen.

 

De Technische Commissie bestaat uit:

 Hoofd Technische Commissie:
Gerard van der Zande
tel.nr: 06-53464007
emailadres: zande.gerard@gmail.com

Coördinator trainers:
Gert Kamphuis
tel.nr: 06-20530519
emailadres: g.j.kamphuis@outlook.com

Hoofd Senioren:
Rene Snellink
tel.nr: 06-13718143
emailadres: renesnellink@gmail.com

Algemeen en coördinatie:
Maikel Velt
tel.nr: 06-15154827
emailadres: maikel_velt@hotmail.com

Hoofd Jeugd Opleiding:
Thomas van Uunen
tel.nr. 06-54272403
emailadres: tvuunen@hotmail.com

Ondersteuning Hoofd Jeugd Opleiding:
Wout Jan Hogenkamp
tel.nr. 06-18224743
emailadres: woutjanhogenkamp@hotmail.com

Coördinator onder 15 t/m onder 19:
Hans Hoek
tel.nr: 06-18136669
emailadres: jkhoek@home.nl

Coördinator onder 11 en onder 13:
Jorden Brand
tel.nr: 06-27094100
emailadres: jorden.brand@planet.nl

Coördinator Onder 9 & mini’s:
Richard Hallink
tel.nr: 06-14323257
emailadres: richard_hallink@hotmail.com

Coördinator Meisjes/Vrouwen:
Marco Overkamp
telnr: 06-81913665
emailades: marco.overkamp@hotmail.com of meisjes-dames@hulzenseboys.nl

  • Hoofdsponsor

  • Subsponsor