Technische zaken

De Technische Commissie is verantwoordelijk voor alle voetbalzaken binnen Hulzense Boys en stuurt de uitvoering hiervan aan. De  doelstelling van de Technische Commissie is om voorwaarden te scheppen om iedere individuele speler zijn/haar top te laten bereiken en het opleiden en ontwikkelen van kwalitatief goede voetballers voor selectie-elftallen (van jeugd tot senioren) om zodoende op een zo hoog mogelijk niveau te kunnen spelen.

De Technische Commissie bestaat uit:

Hoofd Technische Commissie:
Gerard van der Zande
tel.nr: 06-53464007
e-mailadres: zande.gerard@gmail.com

Coördinator trainers:
Gert Kamphuis
tel.nr: 06-20530519
e-mailadres: g.j.kamphuis@outlook.com

Hoofd Senioren:
Rene Snellink
tel.nr: 06-13718143
e-mailadres: renesnellink@gmail.com

Algemeen en coördinatie:
Maikel Velt
tel.nr: 06-15154827
e-mailadres: maikel_velt@hotmail.com

Hoofd Jeugd Opleiding:
Thomas van Uunen
tel.nr. 06-54272403
e-mailadres: tvuunen@hotmail.com

Ondersteuning Hoofd Jeugd Opleiding:
Wout Jan Hogenkamp
tel.nr. 06-18224743
e-mailadres: woutjanhogenkamp@hotmail.com

Coördinator onder 15 t/m onder 19:

tel.nr:
e-mailadres:

Coördinator onder 11 en onder 13:

tel.nr:
e-mailadres:

Coördinator Onder 9 & mini’s:
Richard Hallink
tel.nr: 06-14323257
e-mailadres: richard_hallink@hotmail.com

Coördinator Meisjes/Vrouwen:
Marco Overkamp
telnr: 06-81913665
e-mailadres: marco.overkamp@hotmail.com of meisjes-dames@hulzenseboys.nl

  • Hoofdsponsor

  • Subsponsor